Write an interview with a famous film start sportsman singer Ask him her what she he does to keep fit food drinks sports etc. Use questions worlds whe
Write an interview with a famous film start sportsman singer Ask him her what she he does to keep fit food drinks sports etc. Use questions worlds when, how often, how much, many what why
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Написать интервью с известным фильмом начать спортсмен певица задай ему ее, что она делает ему поддерживать себя в форме пищевых продуктов напитков спорта и т.д. использовать вопросы миры, когда, как часто, сколько, много чего, почему