Write as many words as you remember denoting HOBBIES. Напишите пожалуйста! Заранее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Amusement, art, avocation, craft, craze, distraction, diversion, divertissement, fancy, favorite occupation, fun, game, interest, labor of love, leisure activity, leisure pursuit, obsession, occupation, pet topic, play, quest, relaxation, schtick, shot, sideline, specialty, sport, vagary, weakness, whim, whimsy