Write e-mail to your friend about your week. Include this information: - what you did at school/college; - what you did after school and in the ev

Write e-mail to your friend about your week. Include this information: - what you did at school/college; - what you did after school and in the evenings Write 35-45 words on your answer sheet.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пишите по электронной почте своим друзьям о вашей неделе. Включить эту информацию: - что вы делали в школе/колледже; - что вы делали после школы и по вечерам Напишите 35-45 слов на листе для ответов.