Write in order.1.My mom likes milk and honey.and honey mom like does my milk.2.Bota likes apples.apples Bota like.3.Anar likes chocolate.Anar does like chocolate.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Does my  mom  like milk and honey? 2. Does Bota  like apples? 3.  Does Anar like chocolate?
Гость
молоко и мед. и милая мама как никак мое молоко бота любит яблоки бота как 3anar любит шоколад Анар любит шоколад OTBETB