Write the words in your notebooks. 1 nelon lemon 2 ebarz ............. 3 uornfmi........... 4 otrob............... 5 lodl ................. 6 peapl ..............

Write the words in your notebooks. 1 nelon lemon 2 ebarz ............. 3 uornfmi........... 4 otrob............... 5 lodl ................. 6 peapl .............. 7 nik .................. 8 ueqen ............ 9 iket ................. 10 labl ............... 11 xfo ................ 12 tah ................ помогите плизз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2 zebra 3 uniform 4 robot 5 doll 6 apple 7 ink 8 queen 9 kite 10 ball 11 fox 12 hat