~Write three things you have already done;haven't done yet;have never done,as in the examples.~Составьте 3 предложения то что вы уже сделали,то что ещё не сделали,и то что ещё никогда не делали. Как в примерах.Примеры : I have ...

~Write three things you have already done;haven't done yet;have never done,as in the examples. ~Составьте 3 предложения то что вы уже сделали,то что ещё не сделали,и то что ещё никогда не делали. Как в примерах. Примеры :  I have already my homework. I haven't tidied my room yet. I have never benn to America.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I have already eaten two cakes. I haven't born a child yet. I have never kissed a boy.