Я сьогодні вже дочитую оповідання Всеволода Нестайка. Дуже цікаві! А ти що читаєш? Та... навіщо читати Нужно дописать диалог!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Та, навіщо читати, я мультики дивлюся. -Такого мультика не існує! -Той що, мені не подобається читати. -А якщо вчитель спитає у тебе хто такий Вовчик Вовченко? -А хто це? -Зрозуміло,якщо тобі нічого не цікаво, то навіщо вчитися?Спробуй,прочитай цю книжку.Вона дуже цікава! -Гаразд.А вона велика? -Велика, але читається дуже легко!