Я з 6 класу напишіть будь ласка хто знає твір на тему(чи хотів би ти щоб Федько Халамидник з твору В.Мельниченка був твоїм другом і чому)
Ответ(ы) на вопрос:
По перше В.Винниченко . Так я б хотів щоб Федько-Халамидник був моїм другом ,адже він був чесною та справедливою людиною.Можливо він і бешкетував багато ,але коли він виросте чесною та благородною людиною.