Як мени знайты скилькы часу плыв човен якщо його власна швыдкисть 34,2км/год а швыдкисть течиї 1,6км/год при такий умови задачи.Моторный човен плыв 28,64 км за течиэю ричкы та 52,16 км проты течиї.Скильку часу плыв човен,якщо й...

Як мени знайты скилькы часу плыв човен якщо його власна швыдкисть 34,2км/год а швыдкисть течиї 1,6км/год при такий умови задачи.Моторный човен плыв 28,64 км за течиэю ричкы та 52,16 км проты течиї.Скильку часу плыв човен,якщо його власка швыдкисть доривнюэ 34,2км/год,а швыдкимть течиї-1,6км/год?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
---------------------------------------------------------------