Як оркестр, як море, як митець, немов сонячни зайчики, мов пустотливе дитя, як голубе дзеркало, мов намистинки, як казкова краина, немов метелик, наче чорни стрилки, мов дитячий смих, як ясни очи з этик прикладок нужно скласть ...

Як оркестр, як море, як митець, немов сонячни зайчики, мов пустотливе дитя, як голубе дзеркало, мов намистинки, як казкова краина, немов метелик, наче чорни стрилки, мов дитячий смих, як ясни очи з этик прикладок нужно скласть речення млжна не все хоть 1 речення. Помогите пожалуйста! Если что 8 класс укр.мова пентелюк 309 вправа мне очень нужна хорошая оценка))))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Горобці,як оркестр,заводять нову мелодію. Небо,як море,синє,безкрає,хвилююче. Шевченко увійшов в українську класику як митець слова. Діти ,немов сонячні зайчики ,граються у дворі. Песик,мов пустотливе дитя,яке не може знайти собі місця. Дитяча уява,як казкова країна,яка чарує усіх своїми чарами.