Як правильно написати - немає будь яких первинних документів щодо складу основних засобів за первісною та залишковою вартістю, але як правильно написати - немає будь яких первинних документів щодо складу основних засобів за пер...
Як правильно написати - немає будь яких первинних документів щодо складу основних засобів за первісною та залишковою вартістю, але як правильно написати - немає будь яких первинних документів щодо складу основних засобів за первісної та залишкової вартісті
Ответ(ы) на вопрос:
це який предмет? напиши откуда это вообще