Як рішати задачі на знаходження числових значень величин за двома різницями? Покупець розрахував, що на свої гроші може купити 5м сукна або 4м оксамиту, метр якого на 4грн. дорожчий, ніж метр сукна. Скільки грошей було в покупця?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
20 потому что 4*5=20                  4*4=16                     разница равна 4 это коротрый дороже .