Як розміщені площина паралелограма і площина α, якщо діагоналі паралелограма паралельні площині α?А. ПаралельніБ. ПеретинаютьсяВ. ЗбігаютьсяГ. Збігаються або перетинаються Д.Паралельні або збігаються

Як розміщені площина паралелограма і площина α, якщо діагоналі паралелограма паралельні площині α? А. Паралельні Б. Перетинаються В. Збігаються Г. Збігаються або перетинаються  Д.Паралельні або збігаються
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
паралельні. відповідь а.