Як розрізняють гори за висотою над рівнем моря,походженням,віком та зовнішнім виглядом?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За віком гори бувають молоді й старі.  За походженням розрізняють складчасті, вулканічні і складчасто-брилові гори. Гори бувають:  низькі (з абсолютною висотою до 1 000 м. Наприклад Кримські гори); середні (від 1 000 до 2 000 м. Наприклад Карпати, Скандинавські гори);·  високі (вище 2 000 м. Наприклад Гімалаї, Памір, Анди).