Як у Артура зародилась мрія про морську мандрівку? Де Грей вперше зустрів Ассоль?Чим вразила його дівчина? Чому Артур не повірив негативним відгукам про дівчину? Як Ассоль прийняла появу корабля с пурпуровими вітрилами? Чому на...

Як у Артура зародилась мрія про морську мандрівку? Де Грей вперше зустрів Ассоль?Чим вразила його дівчина? Чому Артур не повірив негативним відгукам про дівчину? Як Ассоль прийняла появу корабля с пурпуровими вітрилами? Чому навчає цей твір?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. ще з дитинства його навчав слуга батька різним морським премудрощам, і звідти в нього виникло кохання до моря, до морських пригод. 2. У лісі, біля берега. 3. Красою, ніжністю, любовю до навколишнього середовища, до природи. 3. Тому що побачивши Ассоль між скронями дерев, у невимовно казковій красі природі в нього зявилась іскра кохання, і він розумів, що вона не така як інші, що вона та яку ніхто просто не може зрозуміти. 4. З величезним подивом, і немовірним спокоєм, на душі, з щастям на душі, з передчуттям справжнього дива. 5. Буди цілеспрямованим, впевнено рухатись до своєї мрії, завжди вірити в дива та чудеса, адже вони мають звичку збуватись.