Як Україна забезпечена лісовими ресурсами? а) дуже добреб) добрев) посередньо г) недостатньо Відповідь обгрунтуйте

Як Україна забезпечена лісовими ресурсами? а) дуже добре б) добре в) посередньо г) недостатньо Відповідь обгрунтуйте
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Посередньо навіть в добре забезпечених регіонах(Західна Україна)є проблеми.Деревооброна промисловість розвинута і потребує деревини більше,ніж можна використовувати.Надміра вирубка лісів спричиняє повені.