Як ви розумієте переконання Г.Многогрішного "Краще вмерти біжучи, а ніж жити гниючи"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
краще постійно гочось досягати, аніж лежачи на одному місці, бути безкорисним овочем. Та якими би труднощами не давалися нові досягнення, роби усе для завершення свого діла. Адже навішо тоді життя, яке ми проводимо у постійному очікуванні змін, нічого не роблячи? навіщо гнити у бездіяльності?