Як ви розумієте твердження давньогрецького історика Геродота:"Якщо не висловлено протилежних думок,тоді немає з чого вибирати найкраще"? __________________________ Дз з укр.мови Допоможіть хто може!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожна людина має своє бачення тої чи тої проблеми. Однаковість думки не дає змогу осягнути глибину питання. Протилежні думки дають змогу порівняти, знайти правильний варіант.