Як відбувається розмноження птахів? Бистрее! Отмечу лучший ответ!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Птахи - роздільностатеві. Сім'япроводи (у самців) і яйцепровід (у самок) відкриваються у клоаку, а потім яйця поступово потрапляють у яйцепровід, де й відбувається запліднення.
Гость
Птахи роздільностатеві тварини. Їм притаманне статеве розмноження. Сім'япроводи і яйцепровід відкриваються у (клоаку), потім яйця. дозріваючи, потрапляють у яйцепровід, і відбувається запліднення.