По своему опыту скажу, что это и не нужно. В основном запоминаются элементы которые часто используешь, например: S, P, O, Cl, Na, Al, C, Ca. Вот примерно такие, а уж там выучивать какой-нибудь полоний тебе и не нужно, вряд ли он тебе встретится.
З власного досвіду скажу, що це і не потрібно. В основному запам'ятовуються елементи які часто використовуєш, наприклад: S, P, O, Cl, Na, Al, C, Ca. Ось приблизно такі, а вже там вивчати який-небудь полоній тобі і не потрібно, навряд чи він тобі зустрінеться.