Як залежить модуль пружності гуми від величини розтягуючої сили? Чи зміниться модуль пружності, якщо гумову стрічку скласти вдвоє і повторити дослід? 3. Як залежить жорсткість тіла від модуля пружності матеріалу, з якого вигото...

Як залежить модуль пружності гуми від величини розтягуючої сили? Чи зміниться модуль пружності, якщо гумову стрічку скласти вдвоє і повторити дослід? 3. Як залежить жорсткість тіла від модуля пружності матеріалу, з якого виготовлене тіло?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Модуль пружності Е не залежить від величини розтягуючої сили. 2. Модуль пружності не зміниться. 3. Коефіцієнт жорсткості: k = E·S/L, де E -- модуль пружності, S -- площа поперечного перерізу тіла, L — його довжина. Отже, жорсткість тіла пропорційна модулю пружності матеріалу, з якого воно виготовлене (k ~ E).