Як змінюється частота серцевих скорочень протягом доби?Як змінюється частота серцевих серцевих скорочень протягом тижня?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Норма пульсу не є фіксованою величиною, вона змінюється у певних межах залежно від нашого стану на той момент.  Неоднаково значення в різний час доби. Показник змінюється протягом дня в залежності від наступних факторів: Сповільнюється уві сні, та й взагалі в лежачому положенні, але до справжньої брадикардії не доходить; Змінюється протягом доби (вночі серце стукає рідше, після обіду прискорює ритм), а також після прийому їжі, алкогольних напоїв, міцного чаю або кави, деяких ліків (ЧСС в 1 хвилину підвищується); під час фізичної активності;у хвилини гніву, страху, хвилювання й інших емоцій;залежно від положення тіла (лежачи, сидячи, стоячи);після прийому їжі;після прийому деяких медикаментів. Частота серцевих скорочень зростає після прийому їжі, особливо гарячої і білкової. При підвищенні температури тіла до 37 градусів збільшується на 20 ударів. Під час сну знижується на п'ять-сім одиниць. ЧСС зростає приблизно на 10%, коли людина сидить, і на 20%, коли варто. ( ВНИМАНИЕ МОДЕРАТОРЫ !!!! ТАКОЙ ВОПРОС УЖЕ ПОСТУПАЛ !!! НО Я ЕГО ПЕРЕВЁЛ ПАЖАЛУЙСТА НЕ УДАЛЯЙТЕ ЕГО ) ( ВНИМАНИЕ МОДЕРАТОРЫ !!!! ТАКОЙ ВОПРОС УЖЕ ПОСТУПАЛ !!! НО Я ЕГО ПЕРЕВЁЛ ПоЖАЛУЙСТА НЕ УДАЛЯЙТЕ ЕГО  )