Яка частина материка Південна Америка найвища? Яка висота найвищої точки Південної Америки? Чому рельєф східної частини материка різний? Хоча сформувався на одній платформі.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найвища точка в Андах, Аконкаґуа, 6960 м. Рельєф східної частина материка різний тому, що являє собою низовини в тектонічних западинах і плоскогір’їях і глибових нагір’ях на щитах платформи. Також є лавові та денудаційні плато. Захід найвищій тому, що ця частина зайнята складчастим поясом Анд.