Яка маса тiла що рухається зi швидкiстю 20 м/с якщо його кiнетична енергiя 2400дж
Яка маса тiла що рухається зi швидкiстю 20 м/с якщо його кiнетична енергiя 2400дж
Ответ(ы) на вопрос:
E=mv²/2;
2400=20*20*m/2;
120=10m;
m=12 кг.
Не нашли ответ?
Похожие вопросы