Яка сіль утвориться, якщо взяти 0,3 моль сульфатної кислоти та 0,3 моль натрій гідроксиду? Обчисли її масу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
NaOH + H2SO4 = NaHSO4 + H2O M(NaHSO4) = 120 г/моль Із стехіометричних коефіцієнтів рівняння реакції слідує, що n(NaHSO4)=n(NaOH)=n(H2SO4)=0.3 моль m(NaHSO4) = 0.3 моль* 120 г/моль = 36 г Відповідь: Отримана кисла сіль - натрій гідрогенсульфат масою 36 г