Яка з функцій є прямою пропорційністю? a)y=-x|3  б)y=0   в)y=3|x   г)y=4x-2  Яка з функцій є лінійною функцією? а)[latex]y=x^{3}-x^{2} = 1 [/latex] б)[latex]y=\frac{17}{x^{2}-x}[/latex] в)[latex]y=\frac{5}{x^{2}}-3x+2[/latex] г...

Яка з функцій є прямою пропорційністю? a)y=-x|3  б)y=0   в)y=3|x   г)y=4x-2  Яка з функцій є лінійною функцією? а)[latex]y=x^{3}-x^{2} = 1 [/latex] б)[latex]y=\frac{17}{x^{2}-x}[/latex] в)[latex]y=\frac{5}{x^{2}}-3x+2[/latex] г)-5x = 4x
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Згадаємо що таке пряма пропорційність, це функція, яка задається функцією  y=kx; де k-будь яке число, як не рівне нулю(!) Звідси маємо відповідь: а)y = x/3; k=1/3;  Інші варіанти відповіді: б) горизонтальна пряма в) обернена пропорційність г) лінійна функція.    Яка з функцій є лінійною?  Відповідь: г. Лінійною є функція виду y=kx+b;