Яке біологічне значення того, що на молекулі іРНК одночасно міститься кілька (іноді до 20) рибосом?як називається ця структура?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Структура має назву полісома. Сворюється вона для підвищення ефективності процесу біосинтезу білку - вдночас синтезується декілька поліпептидних ланцюгів.   Нехай щастить! (: