Яке речення потребує редагування : а) відвівши сина в дитячий садочок, мама пішла на роботу б) зазирнувши до кімнати ,Катруся побачила багато книжок в) Юрко щоразу весело сміявся, розповідаючи про свою пригоду г) уносячи добрив...

Яке речення потребує редагування : а) відвівши сина в дитячий садочок, мама пішла на роботу б) зазирнувши до кімнати ,Катруся побачила багато книжок в) Юрко щоразу весело сміявся, розповідаючи про свою пригоду г) уносячи добрива в грунт, рослини дуже швидко ростуть
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Віріант г)))))))))))))))