ЯКЕ СЛОВО ЗАЙВЕ У СПІЛЬНОКОРЕНЕВИХ:1)ЗОРЯ,ЗОРЯНИЦЯ,ЗОРАТИ,ЗОРЕПАД;2)КУРКА,КУРОЧКА,КУРТКА,КУРЧАТА,І ЯКИЙ КОРІНЬ У ЦИХ СЛОВАХ???ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!!!
ЯКЕ СЛОВО ЗАЙВЕ У СПІЛЬНОКОРЕНЕВИХ:1)ЗОРЯ,ЗОРЯНИЦЯ,ЗОРАТИ,ЗОРЕПАД;
2)КУРКА,КУРОЧКА,КУРТКА,КУРЧАТА,І ЯКИЙ КОРІНЬ У ЦИХ СЛОВАХ???
ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!!!
:1)ЗОРЯ,ЗОРЯНИЦЯ,ЗОРАТИ,ЗОРЕПАД;
2)КУРКА,КУРОЧКА,КУРТКА,КУРЧАТА