Яке співвідношення між середніми масами білих карликів та червоних гігантів ?Відповідь поясніть !А ) середня масса білих карликів більшаБ) середні масса червоних гігантів більшаВ) середня масса білих карликів дорівнює середній ...

Яке співвідношення між середніми масами білих карликів та червоних гігантів ?Відповідь поясніть ! А ) середня масса білих карликів більша Б) середні масса червоних гігантів більша В) середня масса білих карликів дорівнює середній масі червоних гігантів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в)середня масса білих карликів дорівнює середній  массі червонних гігантів