Яке з наведених морів є внутрішнім? А.Аравійське Б.Охотське В.Середземне Г.Карибське Виберіть три зотоки, які належать до басейну Атлантичного океану. 1.Мексиканька 2.Біскайська 3.Бенгальська 4.Гвінейська 5.Вляска 6.Перська

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
внутр море- в (Средиземное) Заливы Атлантич океана- 1(мексиканскимй), 2(Бискайский) и 4(Гвинейский)