Які дані необхідні для складання графіка температур, діаграм хмарності й опадів, рози вітрів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
для складання графіка температур потрібно знати температуру кожного дня по місяцях, для рози вітрів потрібно знати скільки днів був той самий напрямок вітру і так всі напрямки, для хмарності потрібно знати теж скільки днів наприклад було хмарно або ясно. (Якщо не зрозуміло то днів напрямку вітру і хмарності рахувати тільки втому місяці на який робиш графік)