Які діти могли б народитися від шлюбу гемофіліка з жінкою, хворою на дальтонізм

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Діти, у будь-якому разі від такого шлюбу, народяться з  відхиленнями, чи то розумовими, чи то фізичними, чи психічними. Велика імовірність, що діти народяться хворі на гемофілію, або на дальтонізм. Діти, від такого шлюбу,  не можуть народитись цілком здоровими та не відсталими.