Які є механізми передачі збудників бактеріальних захворювань? ПЛИЗ ОЧЕНЬ НАДО!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Крапельний  Контактний Харчовий Пиловий
Гость
Виділяють такі шляхи передачі інфекції від людини: Контактно-побутовий шлях, коли захворювання передається через предмети, що оточують хворого. Повітряно-крапельний шлях, коли інфекція передається через крапельки слини, що потрапляють у повітря при розмові, чханні, кашлі. Так можуть передаватися туберкульоз, грип, коклюш, дифтерія, кір тощо. Передача інфекції через воду, в яку потрапляють мікроби з виділеннями хворих (холера, черевний тиф, дизентерія та ін.). Через укуси кровосисних членистоногих (наприклад, малярія). Через заражені харчові продукти. Через грунт: наприклад, кишкові захворювання, правець.