Які мінеральні добрива слід вносити,якщо треба прискорити дозрівання плодів-***,підвищити холодостійкість рослин-***,збільшити масу наземної частини-***

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Які мінеральні добрива слід вносити,якщо треба прискорити дозрівання плодів- нітроген (азот) і фосфор підвищити холодостійкість рослин- фосфор і калій збільшити масу наземної частини- фосфор і калій