Яки народни та релегийни свята видзначаються навесни у литку

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Літо Івана Купала 7 липня Петра і Павла 12 липня Іллін день 2 серпня Маковія 14 серпня Яблучний Спас 19 серпня Весна Преподобної мучениці Євдокії 14 березня Великдень Івана Богослова 21 травня
Гость
Літо Івана Купала 7 липня Петра і Павла 12 липня Іллін день 2 серпня Маковія 14 серпня Яблучний Спас 19 серпня Преподобної мучениці Євдокії 14 березня Великдень Івана Богослова 21 травня __________________