Які способи гасіння пожежі тобі відомі? Наведи приклади. Спробуй пояснити, чому гасне вогонь при застосуванні цих способів.ДОПОМОЖІТЬ ЛЮДИ ДОБРІ! :( Я не зрозуміла писати про воду, як гасити? Або чим? Так?

Які способи гасіння пожежі тобі відомі? Наведи приклади. Спробуй пояснити, чому гасне вогонь при застосуванні цих способів. ДОПОМОЖІТЬ ЛЮДИ ДОБРІ! :( Я не зрозуміла писати про воду, як гасити? Або чим? Так?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Вогнегасник (порошковий, пінний ...) 2. Пісок 3.вода 4. Дeяка тканина (почтай в інтeрнeті )