ЯКІ ТЕРЕТОРІАНЬНІ ОДИНИЦІ НЕ МАЮТЬ ЧІТКИХ МЕЖ : А ) ОБЛАСТІ Б) аДМІНІСТРАТИВНІ РАЙОНИ В) ІСТОРИЧНІ ЗЕМЛІ Г) СОЦІАЛЬНО - ЕКОНОМІЧНІ РАЙОНИ

ЯКІ ТЕРЕТОРІАНЬНІ ОДИНИЦІ НЕ МАЮТЬ ЧІТКИХ МЕЖ :  А ) ОБЛАСТІ  Б) аДМІНІСТРАТИВНІ РАЙОНИ  В) ІСТОРИЧНІ ЗЕМЛІ  Г) СОЦІАЛЬНО - ЕКОНОМІЧНІ РАЙОНИ
Гость
В) ІСТОРИЧНІ ЗЕМЛІ  Г) СОЦІАЛЬНО - ЕКОНОМІЧНІ РАЙОНИ