Допоможить написать переказ з украинской мови кабинет ивана франка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Загальний вид:старенька хатина,,соломяний дах та коричневі дошки внизу,обабіч хатини притулилась кринця в якій люди черпають чисту  прозору водицю,захоплюючі квіти у саду. Кабінет:виглядав саме  так :великий столик зручний стіл,на якому безліч книг,декілька шаф з багатьма книгами великих поетів,фіранки з оздобленням квітв,які затуляють два просторі вікна,одне зручне мяке крісло.Кабінет за розміром та обсягом невеликий,зате зручний,і не обійтись без чорнила і пера,бо тут творив великий Франко.