Які відмінності між лускою риби пір'ям птаха і волоссям ссавця

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Волосся савців має відмінність між рибячою лускою і пірям тим , що волосся містить у собі пігемент меланін ,також є волосяні фолікули(волосяна цибулина ) ,знизу у волосяну цибулину входять волосяний сосочок до якого підходять кровоносні судини і нерви які забеспечують живленням і чутливість волосся