Які зміни відбулися в національному складі України за останні 70 років? Чим вони були зумовлені?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Змінилася чисельність і кількість населення України.Раніше люди народжували по 3 дитини,а зараз по одній.Але імігранти з інших країн набули стільки популярності ,що займають майже половину кількості населення україни.Якщо взяти що всі мешканці України 100 человік,то корінні мешканці складатимуть 52,а переселенці з інших країн решту(тобто 48 чоловік).Це  і є найбільшою зміною.