Яким транспортом тобі доводилося користуватися? Напиши про це текст-розповідь(5-6речень)кому надо есть фотка

Яким транспортом тобі доводилося користуватися? Напиши про це текст-розповідь(5-6речень) кому надо есть фотка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   Нещодавно я з татом повертався поїздом додому. Батько взяв білет у плацкартний вагон. Спочатку мій слух напружено ловив монотонний стукіт коліс. Згодом я вже не звертав на нього ніякої уваги. За вікном швидко пропливали дерева, будинки, люди. Незабаром почало сутеніти. У вагоні слабке мерехтіння лампи спочатку заважало заснути. Згодом мене зморив такий потрібний сон.   На ранок ми були вже вдома.