Який наслідок мали Хрестові походи західноєвропейських рицарів проти мусульман а)ослаблення торгівельних зв'язків між країнами Хаходу і сходу б)перетворення Константинополя на центр християнської культури в)масове переселення ...

Який наслідок мали Хрестові походи західноєвропейських рицарів проти мусульман а)ослаблення торгівельних зв'язків між країнами Хаходу і сходу б)перетворення Константинополя на центр християнської культури в)масове переселення європейців до Близького та Середнього сходу г)загострення відносин між християнським і мусульманським світами
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
варіант Г) буде правильним