Який об'єм хлору потрібен для добування дихлороетану об'ємом 7.2 л
Який об'єм хлору потрібен для добування дихлороетану об'ємом 7.2 л
Ответ(ы) на вопрос:
C2H6+Cl2=C2H4Cl2+H2
V(C2H4Cl2)=7.2л
Найти:V(Cl2)=?
n(C2H4Cl2)=V/Vm=7.2/22.4=0.3 моль
тогда количества вещества хлора тоже будет 0,3 моль, находим объём хлора, V(Cl2)=n*Vm=0.3*22.7=7.2л
Не нашли ответ?
Похожие вопросы