Який повний звуковий аналіз слова браття тільки повний голосні, приголосні, дзвінкі, глухі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[ б р `а т:'а] - 6 б,5 зв.,2 склади. (б)- пригол,твердий,дзвiнкий,губний (р) - пригол,твердий,сонорний,передньоязиковий (а) - голосний,наголошений тт - (т:') - пригол,м'який,глухий,передньоязиковий я - (а) - голосний,ненаголошений.