Якого найменшого значення може набувати відношення довжини найбільшої сторони трикутника до радіуса його вписаного кола?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Це відношення може бути як завгодно малим. Уявимо собі трикутник, одна сторона якого жорстка (наприклад олівець), а дві інших — нитка, що розтягується. Якщо відтягнути нитку більше   - радіус вписаного кола буде більшим, якщо наблизити  нитку до олівця — радіус менший. Границя відношення  - 0.