Якщо кожний хлопчик візьме по з олівці,то один олівець залишиться. А якщо візьмуть по 4 олівці,то не вистачить одного олівця. Скільки всього олівці і скільки хлопчиків?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай хлопчиків є х, тоді4x – 1 = 3x + 14x – 1 – 3x - 1 = 0x – 2 = 0x = 0 + 2x = 2Два хлопчики взяли по 2 • 3 + 1 = 7 олівців.Відповідь: 7 олівців, 2 хлопчики.