Яку подію в історії України можна вважати безпосереднім провісником доби Руїни ,яка поклала їй початок ,яка засвідчила її кульмінацію,а яка її завершення ? 8 КЛАС СРОЧНООООО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 . 6 серпня 1657 - смерть Б . Хмельницького 2. 1665-1676 - правління гетьмана П. Дорошенка , на деякий час йому вдається об'єднати правобережну Україну з лівобережжям.3 . прихід до влади І Мазепи 1687-1709рр.