Яку подію в історії України можна вважати безпосереднім провісником доби Руїни яка поклала їй початок яка засвідчила її кульмінацію а яка її завершення? двома трьома твердженнями викладіть власі міркування про причини та наслід...

Яку подію в історії України можна вважати безпосереднім провісником доби Руїни яка поклала їй початок яка засвідчила її кульмінацію а яка її завершення? двома трьома твердженнями викладіть власі міркування про причини та наслідки доби Руїни 8 КЛАС скорно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
− розкол серед старшини – правлячої верстви українського суспільства; − посилення антагонізму між різними станами українського населення; − слабкість гетьманської влади, не здатної консолідувати народ; − боротьба геополітичних інтересів Російської держави, Турецької імперії, Речі Посполитої тощо.