Яку пораду не можна назвати доброю для здоров'я? А) Купуйте продукти з великим терміном зберігання. Б)Що менший перелік інгредієнтів, то краще. В) Не купуй продуктів з яскравим неприроднвм забарвленням. Г) Звертайте увагу на ви...

Яку пораду не можна назвати доброю для здоров'я? А) Купуйте продукти з великим терміном зберігання. Б)Що менший перелік інгредієнтів, то краще. В) Не купуй продуктів з яскравим неприроднвм забарвленням. Г) Звертайте увагу на виробника, підтримуй національного. Д) Зверьай увагу на термін придатності продуктів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А. Купуйте продукти з великим термiном зберiгання